pobytový zájezd do Hradiště

Druhý letošní dvoudenní pobytový zájezd se uskutečnil ve dnech 3. a 4. června

       Byl to opět  zájezd do Uherského Hradiště a okolí.

Ubytování bylo opět v Hotelu U hejtmana Šarovce, velice rádi jsme zase navštívili vellnescentrum v hotelu Synot. Večer bylo pro nás připraveno posezení s harmonikou a ochutnávkou vína z vinařství Vávra – Zlomek.

      Druhý den jsme se nalodili na výletní loď Morava a dvě hodiny jsme se plavili po řece Moravě – po Baťově kanále. Počasí nám přálo a tak to byl opravdu pěkný zážitek. Odpoledne jsme zajeli do Popovic, kde byla v amfíku Bukovina výstava Květinové dny. Bylo se opravdu na co dívat a co obdivovat. V areálu byl také jarmark se vším co k zahradám patří. K tomu všemu vyhrávala dechovka – bylo to moc pěkné.

     Tyto dvoudenní zájezdy do našeho blízkého okolí jsou  mezi našimi členy velmi oblíbené a můžeme jen doufat, že v nich budeme pokračovat.

        Letos mám naplánovaný ještě jeden zájezd a to začátkem září do Velkého Mederu na Slovensku. Také tento zájezd do termálního koupaliště už má svou tradici – jedeme počtvrté.

Členové Klubu seniorů i další zájemci z řad starších spoluobčanů se mohou hlásit už teď u paní Havlové nebo u předsedy klubu pana Čapka.

Foto přidáme později